loader

... spracováva sa ...

DOPRAVNÁ SPOLOČNOSŤ EDART s.r.o.

je stabilná a rastúca spoločnosť, pôsobiaca na Európskom trhu od roku 2010. Základom činnosti sú služby v oblasti medzinárodnej i vnútroštátnej nákladnej kamiónovej prepravy a špedičná činnosť. Našou snahou je poskytovanie kvalitných služieb so zodpovedným prístupom a ohľadom na maximálnu spokojnosť našich klientov a partnerov.

Dopravná spoločnosť EDART s.r.o. pôsobí na Európskom trhu od roku 2010. Svoje služby v oblasti medzinárodnej i vnútroštátnej prepravy poskytuje lokálnym i zahraničným zákazníkom prostredníctvom 70 zamestnancov a flotily 40 vozidiel, od najmenších do 3,5 t až po kamiónovú prepravu do 40 t.

Disponujeme širokou škálou návesov od plachtových cez skriňové, mraziarenské, návesy na prevoz zvitkov , doubledeckre, návesy s čelom, aby sme boli schopní vyhovieť Vašim najnáročnejším potrebám.

Tím skúsených dispečerov sa vždy postará, aby Váš tovar bol včas a bezpečne doručený do Vami určeného miesta vykládky. Naši dispečeri sú Vám k dispozícii 24 hodín denne a o vyložení a naložení tovaru Vás ihneď informujú.

Všetky prepravy realizujeme na vnútroštátnej a medzinárodnej báze. Ponúkame bezpečnú cestnú prepravu tovaru – pravidelne, alebo podľa potreby klienta. Vďaka kombinácii celovozovej prepravy a zbernej služby vytvárame najmä optimalizáciu prepravných nákladov a toku tovaru.

Či už ide o export alebo import realizujeme celovozové prepravy a dokládky do všetkých krajín Európy a to ako vlastnými vozidlami, tak vozidlami našich zmluvných partnerov. V prípade záujmu zabezpečíme aj preskladnenie, či optimálne colné odbavenie.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami. Vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia, pretože vieme, že len spokojný zákazník sa znova obráti práve na nás.

Certifikáty


Naša spoločnosť je držiteľom rôznych certifikátov a hodnotení, ktoré odzrkadlujú solídnosť, odbornosť a profesionalitu zamestnancov spoločnosti.


Certifikáty EDART s.r.o.
Certifikáty EDART s.r.o.
Certifikáty EDART s.r.o.
Certifikáty EDART s.r.o.
Certifikáty EDART s.r.o.
Certifikáty EDART s.r.o.

+421 32 6402 133 ▪ +421 32 6402 175 ▪ edart@edart.sk

© 2023 EDART s.r.o. ▪ doprava a logistika

web by niw.sk