loader

... spracováva sa ...

NÁKLADNÁ DOPRAVA

Ponúkame bezpečnú cestnú prepravu tovaru – pravidelne, alebo podľa potreby klienta. Vďaka kombinácii celovozovej prepravy a zbernej služby vytvárame najmä optimalizáciu prepravných nákladov a toku tovaru. Či už ide o export alebo import, realizujeme celovozové prepravy a dokládky do všetkých krajín Európy a to ako vlastnými vozidlami, tak vozidlami našich zmluvných partnerov. V prípade záujmu zabezpečíme aj preskladnenie, či optimálne colné odbavenie.

Slovakia

vnútroštátna preprava tovaru

Ponúkame bezpečnú cestnú prepravu tovaru – pravidelne, alebo podľa potreby klienta. Vďaka kombinácii celovozovej prepravy a zbernej služby vytvárame najmä optimalizáciu prepravných nákladov a toku tovaru.

Europe

medzinárodná preprava tovaru

Všetky prepravy realizujeme na vnútroštátnej a medzinárodnej báze.

Slovakia

celovozové a čiastkové zásielky ( part load )

Či už ide o export alebo import realizujeme celovozové prepravy a dokládky do všetkých krajín Európy a to ako vlastnými vozidlami, tak vozidlami našich zmluvných partnerov. V prípade záujmu zabezpečíme aj preskladnenie, či optimálne colné odbavenie.

Slovakia

preprava tovaru až do 40 ton

Ponúkame prepravné služby tovaru až do váhy 40 ton. K dispozícii máme množstvo typov návesov - plachtové, skriňové, mraziarenske, návesy na prevoz zvitkov, doubledeckre, návesy s čelom. Moderný vozový park spĺňa najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov a európske ekologické normy.

Slovakia

expresná preprava tovaru

Objednané prepravy uskutočňujeme podľa želania zákazníkov - expresne rýchlo, bez následných reklamácií, technických problémov a vždy načas.

Slovakia

špedičná činnosť

Tím skúsených dispečerov sa vždy postará, aby Váš tovar bol včas a bezpečne doručený do Vami určeného miesta výkladky. Naši dispečeri sú Vám k dispozícii 24 hodín denne a o vyložení a naložení tovaru Vás ihneď informujú.

Monitoring

monitoring vozidiel

Naše vozidlá sú nepretržite monitorované, vďaka čomu vždy presne vieme kde sa nachádzajú. Umožnuje nám to ich efektívne využitie. Nezanedbateľnou výhodou aj bezpečnosť vozidla a prevážaného tovaru.

+421 32 6402 133 ▪ +421 32 6402 175 ▪ edart@edart.sk

© 2024 EDART s.r.o. ▪ doprava a logistika

web by niw.sk